Adana Lazer Epilasyon

Adana Lazer Epilasyon

Adana lazer epilasyon, İstenmeyen tüylerden kurtulduğunuzda ustura darbeleri veya akne benzeri kırışıklıklar alıyor musunuz? Eğer öyleyse, Adana lazer epilasyonunu düşünebilirsiniz. Dermatologlar, istenmeyen yüz ve vücut tüylerini güvenli ve etkili bir şekilde gidermek için lazerler kullanmaktadır. Teknolojideki ilerlemeler sayesinde çoğu insan lazerle epilasyona güvenebilir. İstenmeyen tüyleri çıkartmak sıklıkla birkaç ofis ziyareti gerektirir. Çoğu hasta 2-6 tedaviye ihtiyaç duyar. Daha sonra çoğu hasta, birkaç ay boyunca istenmeyen tüylerden kurtuldu. Tüyler yeniden oluştuğunda, çoğu hasta önceki yıla göre belirgin şekilde daha az tüy görür. Tüy aynı zamanda daha ince ve daha hafif renkte olma eğilimindedir. Etkinliğin bir kısmı lazer operatörünün beceri ve tecrübesine ve prosedür için kullanılan farklı lazer teknolojilerinin seçimi ve kullanılabilirliğine bağlı olmasına rağmen, Adana lazer epilasyon hızı ve etkinliği nedeniyle popüler hale geldi. Bazılarının 3-8 tedaviden sonra özellikle geniş bölgelerde temaslı tedavilere ihtiyacı olacaktır.

Epilasyon için tasarlanmış lazerler vücudun bir çok yerinde kullanılabilir. Birçok lazer etkili geniş alanları tedavi eder. Lazerle epilasyon, aşağıdakileri tedavi edebilir:
Geri.
Bikini bölgesi.
Göğüs.
Yüz, özellikle üst dudak ve çene.
Boyun.
Omuzlar.
Adana Lazer epilasyon, tüy folikülünü yok eden lazer ışığının darbelerine maruz bırakılması yoluyla istenmeyen tüylerin alınması işlemidir. 1990'lı yılların ortalarında piyasaya çıkmadan önce yaklaşık yirmi yıl deneysel olarak gerçekleştirildi. Adana Lazerle epilasyonu tanımlayan ilk yayınlanmış makalelerden biri 1998'de Massachusetts Genel Hastanesi'nde grup tarafından yazılmıştır. Adana Lazerle epilasyon, kliniklerde ve hatta tüketici kendine yönelik tedavi için tasarlanmış ve tasarlanmış cihazlar kullanan evlerde de uygulanmaktadır. Dermatoloji literatüründe Adana lazer epilasyon yöntemleri, güvenliği ve etkililiği üzerine yapılan birçok inceleme yayınlanmıştır.